پیام فرستادن
خانه

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت

نمایه شرکت

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITEDاین شرکت در سال 2009 تاسیس شده است. این شرکت در منطقه توسعه فناوری پیشرفته چانگشا استان هونان واقع شده است که مساحت کل 3600 متر مربع را پوشش می دهد.Charmhigh به عنوان یک شرکت حرفه ای علم و فناوری مدرن که قادر به تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی است، بیش از ده سال است که در فناوری SMT پیشرو بوده است.

ما از سال 2009 کسب و کار خود را از روتر CNC راه اندازی کردیم، مهندسان ما تجربیات زیادی در مورد ماشین آلات و سیستم کنترل حرکت داشتند، بنابراین از سال 2012 فناوری SMT را به تجارت خود اضافه کردیم.

 

اکنون دستگاه‌های انتخاب و مکان دسکتاپ SMT ما با 2 سر و 4 سر برای اکثر سازمان‌های تحقیق و توسعه تولید SMT کوچک و متوسط، چراغ‌های LED، کارت‌های درایور یا هر نوع تاسیسات تولیدی مشابه هستند.دستگاه SMT استاندارد 6 سر، 8 سر و 12 سر عمودی ما برای کارخانه های تولید حجم بزرگ است.ما راه حل SMT یک مرحله ای را به مشتریان مختلف ارائه می دهیم.

 

تاکنون محصولات شرکت ما به بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده، کانادا، انگلستان، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، لهستان، استرالیا، روسیه و غیره فروخته شده است.

 

ما بسیار مشتاقیم که برای مطالعه با آخرین فن آوری SMT بیدار بمانیم، ما اطمینان داریم که محصولات با کیفیت بیشتری تولید می کنیم.ما خدمات پس از فروش را به عنوان مهمترین چیز در نظر می گیریم، لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال یا ایده جدید با ما تماس بگیرید.

 

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 0

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در اوایل سال 2009، ما اولین دستگاه حکاکی CNC را ساختیم.مهندسان ما تقریبا 20 سال تجربه در ماشین آلات دارند و همگام با تغییرات تکنولوژی هستند.

 

در سال 2011، متوجه شدیم که محصولات ما فرصت خوبی برای رویارویی با بازار بین المللی دارند زیرا بازخورد ماشین های ما در چین بسیار خوب است.بنابراین ما تجارت بین المللی خود را شروع کردیم و شعبه ای را در شنژن تأسیس کردیم.

 

در سال 2012، شرکت بر اساس تجربیات فراوان ما در ماشین آلات، روی فناوری SMT کار کرد و بر روی ماشین انتخاب و جاگذاری سری CHMT تحقیق کرد.نوآوری هسته اصلی ما است و ما به کار برای ایجاد محصولات بیشتر ادامه خواهیم داد.

 

در سال 2014، ما در مورد ماشین انتخاب و مکان با سیستم شناسایی بصری CHMT48V تحقیق کردیم، که فناوری پیشرو در P&P های رومیزی کوچک در چین است.ما هر نیازی که مشتری ما درخواست یا نیاز داشته باشد برآورده کرده و از آن فراتر خواهیم رفت.

 

اکنون ما نمایندگانی در گوانگژو، ژجیانگ، شانگهای، شاندونگ، پکن در چین داریم و همچنین نماینده در هند داریم.ما اعتماد به نفس برای ایجاد محصول با کیفیت بالا داریم.

 

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 0

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 1

 

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : Charmhigh

تعداد کارمندان : 40~60

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها