پیام فرستادن
خانه

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت "چارم هایگ تکنولوژی"یک سازنده حرفه ای دستگاه انتخاب و قرار دادن SMT و تجهیزات خط تولید SMT است که در سال 2009 تاسیس شد. این شرکت در منطقه توسعه فناوری پیشرفته Changsha استان هونان واقع شده است.با مساحت 3600 متر مربع.به عنوان یک شرکت علمی و فناوری مدرن حرفه ای که قادر به تحقیق و توسعه ، تولید و بازاریابی است ، Charmhigh بیش از ده سال است که در فناوری SMT پیشرو است.

ما از سال ۲۰۰۹، کسب و کار را از روتر CNC شروع کردیم، مهندسان ما تجربه زیادی در ماشین آلات و سیستم کنترل حرکت داشتند، بنابراین ما فناوری SMT را از سال ۲۰۱۲ به کسب و کار خود اضافه کردیم.

 

در حال حاضر ما 2 سر و 4 سر دسکتاپ SMT انتخاب و مکان ماشین آلات برای اکثریت کوچک و متوسط SMT تولید تحقیق و توسعه سازمان، چراغ LED،کارت راننده یا هر نوع مشابهی از تاسیسات تولیدی. ما 6 سر، 8 سر و 12 سر عمودی استاندارد ماشین SMT سرعت بالا برای کارخانه های تولید حجم بزرگ است. ما یک توقف SMT راه حل به مشتریان مختلف ارائه می دهد.

 

در حال حاضر، محصولات شرکت ما به بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده، کانادا، انگلستان، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، لهستان، استرالیا، روسیه و غیره فروخته شده است.

 

ما خیلی مشتاق هستیم تا با آخرین تکنولوژی SMT مطالعه کنیم، ما اطمینان داریم که محصولات با کیفیت بیشتری را ایجاد می کنیم.لطفاً اگر سوالی دارید یا ایده های جدیدی دارید، با ما تماس بگیرید..

 

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 0

ساختمان جدید جذاب

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 1

 

دفتر عالی

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 2

 

انبار "چارم های"

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 3

 

مشتري هاي جذاب

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 4

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در اوایل سال 2009، ما اولین دستگاه حکاکی CNC را ساختیم.مهندسان ما تقریبا 20 سال تجربه در ماشین آلات دارند و همگام با تغییرات تکنولوژی هستند.

 

در سال 2011، متوجه شدیم که محصولات ما فرصت خوبی برای رویارویی با بازار بین المللی دارند زیرا بازخورد ماشین های ما در چین بسیار خوب است.بنابراین ما تجارت بین المللی خود را شروع کردیم و شعبه ای را در شنژن تأسیس کردیم.

 

در سال 2012، شرکت بر اساس تجربیات فراوان ما در ماشین آلات، روی فناوری SMT کار کرد و بر روی ماشین انتخاب و جاگذاری سری CHMT تحقیق کرد.نوآوری هسته اصلی ما است و ما به کار برای ایجاد محصولات بیشتر ادامه خواهیم داد.

 

در سال 2014، ما در مورد ماشین انتخاب و مکان با سیستم شناسایی بصری CHMT48V تحقیق کردیم، که فناوری پیشرو در P&P های رومیزی کوچک در چین است.ما هر نیازی که مشتری ما درخواست یا نیاز داشته باشد برآورده کرده و از آن فراتر خواهیم رفت.

 

اکنون ما نمایندگانی در گوانگژو، ژجیانگ، شانگهای، شاندونگ، پکن در چین داریم و همچنین نماینده در هند داریم.ما اعتماد به نفس برای ایجاد محصول با کیفیت بالا داریم.

 

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 0

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED نمایه شرکت 1

 

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : Charmhigh

تعداد کارمندان : 40~60

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها چین CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED گواهینامه ها